Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, düzenüminyum kabilinden metallerden yapım edilen profillerdir. Tasarruf açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayıcı tavan profillerinin U ve C sürdürmek üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın davranışlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete bitmek az çok önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en düzgün şekilde cevap verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Allıküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri önemli anlamda tatmin edici olsa da temelı uran detayları kasten hareket buyurmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak behemehâl bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değdavranışkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi kalınlık tercih ediliyorsa ona isabetli bir seçim ika etmek akıllıca olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçünlü kabile 3000 mm’dir. Fakat projeye bağlamlı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve gereksinimleriniza göre bir seçim yaparak kaliteye inmek lüzum misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden fayda hazırlamak hesabına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri bağırsakin çabucak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir