hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir takdimci üzerinde, sunucunun izole bant hoşgörülüliği ve fiziki gücüne gereğince şu denli sayıda hosting barındırılabilir, kal gelimi vasati bir hane bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçünlü ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den şu denli hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci izole bant hoşgörülüliği ya da seyrüsefer, şayet var ise yalıtım ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bağlı olarak sizin zıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çalışır durumda veri centera doğrulama eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu hizmet sunulabilir, kökeninden aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu ayırt size ilişkin bir sınır dahilinde bir den şu denli hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını sözleşme bitiminde sunucunun size ilişkin olacağı tahüdünü verebilirler, normal şartlarda fiziki makinanın vasati maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant hoşgörülüliği ve yalıtım ücretini ayrıca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Hayalî Kiralık Anonsör
Bu hizmette dileme ettiğiniz takdimci anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kaynarca paylaşımı yöntemi ile katkısızlanmaktadır. Burada kullanacağınız kaynarca CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir