MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi infaz marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden müteallik taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada infaz üzerinden neşriyat yapan infaz jurnal yüzlerce saat dinlenerek konum benizünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müteallik videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli güçlü başüstüneğu bilinmiş olduğu için infaz ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek yahut izlemek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren infaz harbiden görülmeye değer. İnternet sitesi baştan aşağı hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği için sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi kalıcı geliştirilmekte ve kullanıma daha makul bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdemoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen infaz marketlerden bakmış olduğunız bugün uygulamanın puanının ve indirilme büyüklükının ne denli faik olduğunu görebilirsiniz. Buda oranlamak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması düzlükında harbiden yavuz bir iş çıbayanp insanlara en dobra şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir