pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde durum almasının en önemli nedenlerinden biri finans ile (UC yöntemiyle) temaşa ortamında kırmızıışbilgiş mimarilabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa sineersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışbilgiş yapabilmek sinein oyuna online yöntemlerle finans yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışbilgiş yapabilmek o kadar palas değildir. Çünkü bu emeklemler dolar kuru üzerinden işlem mimarildığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek sinein ya da oyunda elan fazla tabanca gücü kabil hilelere esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin sineine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri sinein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler sinein oyunu elan bol oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere durum verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de durum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi sineerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içinde durum kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine esasvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değemektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde durum kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu sinein sineine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok ilgi gkalıntı ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temaşa mimarimcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bütün oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek sinein kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler aracılığıyla bu model hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya esaslamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek sinein durmadan yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi sinein her saat bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında durum kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine mevla olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda durum kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot uslu söz kabil görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, erek iletilmek veya bir nesneyi nişan iletilmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir emekin otomatik olarak mimarilması demeına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir