ucbasaktarim.com: Onlu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı

Üçserak Tarım, ziraat makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bağırsakin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Uygun aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanoğlu ilkel ziraat halletmeye serladı fakat günümüzde toplumun sadece çok küçümencik bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat talep ve ziraat dalünün zamanla çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile omuz omuza gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri kabil ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Başkaca sadece ziraat dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçserak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile hareketli ve zahmetlilü beniâdem kaynağına sahip olan Üçserak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine eklenmiş boy bos sağlayıcı Üçserak Tarım; yoğun Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını sakır sakır yükseltmektedir. Ruzuşeb inkişaf ve sıfır hata üretim sistemi, Üçserak Tarım ürünlerinin hem vatan içre hem de vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçserak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin iyi ve kararlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile boşuna kemre kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve semereli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sayesinde çok henüz katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan henüz fazla meyve ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bağırsakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz semereli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve uyanıklık edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz semereli payanlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Tarım olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da açık bir trap haksına terk etmek bağırsakin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile omuz omuza bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Ense yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden haiz olmak bağırsakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara terk etmek bağırsakin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çırefikalabilir bir sargılantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değfiiltirilebilir ve birbir hayli ataşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl deşenler umumiyetle hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakarak nispetle düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler bağırsakin yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem yükselmek hem de kalite olarak yarar katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçserak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek fen sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması fiillemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçserak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında uyanıklık etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine uyanıklık edilmediği devir hayvanın sütü ve etinden semere tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Yeygi karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylelikle henüz fazla semere almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile omuz omuza Yeygi Kompozit Makinaları da Üçserak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Tarım olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı zengin ve semereli bir zirai üretim bağırsakin muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bağırsakin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi bağırsakin zirai dış satım noktasında Üçserak Tarım olarak tüm çtuzakışanlarımızın ulamasıyla omuz omuza
Üçserak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları veya doğru ürün tercihi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir