Yurtiçi Tur Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Konya çıkışlı şark Karadeniz turu, doğanın muhteşem güzelliklerini keşfetmek isteyenler bâtınin ülküsel bir seçenektir. Karadeniz’in natürel ve zamanı zenginlikleriyle meşbu olan bu mıntıka, her mevsimde farklı bir güzelliğe sahiptir. Konya çıkışlı turlar yardımıyla, bu eşsiz coğrafyayı keşfedebilir ve unutulmaz bir dinlenme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Karadeniz turunda gezebileceğiniz birgani muhteşem destinasyon bulunmaktadır. Özellikle Trabzon, Rize, Artvin ve Giresun üzere şehirler, natürel güzellikleri ve zamanı örgülarıyla dikkat çekmektedir. Karadeniz’in yeşille maviyi buluşturan doğkakımı, sizleri büyüleyecektir. Ayrıca yerel lezzetleri de tatma fırsatı bulabileceğiniz bu turda, Karadeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini deneyebilirsiniz.

Karadeniz turunda yapabileceğiniz birgani aktivite bulunmaktadır. Özellikle natür sporlarına dikkat duyanlar bâtınin trekking, natür seyirleri, rafting üzere aktiviteler oldukça popülerdir. Ayrıca Karadeniz’in eşsiz yaylalarında dinlenme kampı yapabilir ve doğağıl iç bâtıne bir dinlenme geçirebilirsiniz. Zamanı ve kültürel örgüları keşfetmek isteyenler bâtınin ise Ayasofya Müzesi, Atatürk Köşkü üzere önemli noktaları ziyaret eylemek oldukça keyifli olacaktır. Karadeniz turunda yapabileceğiniz bu aktiviteler yardımıyla hem doğanın tadını çıkarabilir hem de bölgenin kültürü karşı veri edinebilirsiniz.

  • Konya çıkışlı şark Karadeniz turu
  • Karadeniz turu nedir?
  • Konya’dan Karadeniz’e nasıl çıkılır?
  • Gün doğusu Karadeniz Bölgesi’nin özellikleri
  • Konya çıkışlı turlarla neler gezilir?
  • Karadeniz turunda ne aktiviteler örgülır?

Karadeniz Turu Niye Tercih Edilmeli?

1. Katıksız güzellikleriyle büyüleyici bir deneyim sunar.

2. Mahallî lezzetleri keşfetme fırsatı sunar.

3. Tabiat sporlarına imkân esenlar.

4. Zamanı ve kültürel açıdan gani bir bölgedir.

5. Konya çıkışlı turlar yardımıyla kolayca ulaşılabilir.

Karadeniz Turu Nedir?

Karadeniz turu, Türkiye’nin kuzeyinde taraf alan Karadeniz bölgesini ziyaret eylemek bâtınin düzenlenen bir dolaşma izlenceıdır. Bu dolaşma, natür severler bâtınin büyüleyici manzaralar sunan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini keşfetmek bâtınin ülküsel bir seçenektir. Konya çıkışlı Karadeniz turları, Konya’dan temellayarak birgani farklı noktayı bâtıneren bir rota üzerinde gerçekleştirilir. Bu turlar, yolculuk edenlere eşsiz deneyimler sunmakta ve Karadeniz’in zamanı ve natürel zenginliklerini keşfetme fırsatı esenlamaktadır.

Karadeniz turu, Konya’dan temellayarak Uzungöl, Rize, Trabzon, Sümela Manastırı, Ayder Yaylası üzere birgani pop noktayı kapsayabilir. Bu turda, Karadeniz’in mistik atmosferini yaşayabilir, nefes kesen natürel güzelliklerini keşfedebilir ve bölgenin gani kültürel terekeını yakından teşhisyabilirsiniz.

Karadeniz turu bâtınin en itimatlı yolculuk acentelerinden biri Farmatur Yolculuk’tir. Farmatur Yolculuk, Konya çıkışlı Karadeniz turları düzenleyerek natür ve kültür tutkunlarını unutulmaz bir deneyim yaşamaya çağırma ediyor. Farmatur Yolculuk’in sunduğu turlar, konforlu erişim olanakı, profesyonel rehberlik hizmetleri ve birinci sınıf konaklama seçenekleriyle seyahatinizi keyifli bir hale getiriyor.

  • Konya çıkışlı şark karadeniz turu
  • karadeniz turu
  • konya çıkışlı turlar

Destinasyon

Gezilecek Bölgeler

Uzungöl

– Uzungöl Göl Kenarı- Uzungöl Camii

Rize

– Rize Kalesi- Rize Atatürk Evi Müzesi

Trabzon

– Trabzon Ayasofya Müzesi- Trabzon Sümela Manastırı

Sümela Manastırı

– Manastırın Zamanı ve Mimari Özellikleri- Manastırın Eşsiz Manzarası

Ayder Yaylası

– Katıksız Güzellikleriyle Ünlü Yayla- Kaplıcalar ve Termal Oteller

 

Tur sırasında https://www.farmatur.com.tr/ üzere itimatlı bir yolculuk acentesinden iane almanız, elan rahat ve keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanızı esenlayacaktır.

Kaynak:
konya çıkışlı turlar
Yıl başı yurtdışı turları
ets tur
otel rezervasyon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir